Ne demek?

Seksüel dirimın güçâ tabu skorldığı toplumumuzda "oral", "anal" evet da "Kama Sutra" teknikleri için bahsetmek hafif bileğil hiç malum. Ama bu, özellikle adamların üç teknikten bile oylumlu lezzet aldıkları gerçeğini bileğustalıktirmiyor.

Duygularını partnerine ihtisas yüklü ve kalp yoğun sözlerle aktarmak, eşler ortada var olan toleransın da artmasına münasebet olacak, birokkalı sorunun çözülmesinde önemli bir adımı oluşturacaktır. 

Uç ve cinsel organlar vücudun kolaylıkla uyartılabilen erojen bölgelerini oluşturuyor. Ağzın ve tensel organların duyarlı erojen bölgeler olması ve kalın uyarı ile haz vermesi bu buluşmayı kaçınılmaz kılıyor. Yapılan boşlukştırmalara için, oral alışveriş, günümüzde ergenlik çağı dahil bütün evetş grubundaki çiftler tarafından uygulanıyor.

Yaşamımıza nitelik getiren, yaşamı paylaşmayı öğreten bir ilişkidir. Seks, esenlığımız açısından da çok önemlidir, nizamlı bir seks dirimı, cinsî dürtüleri tatmin eder ve tensel düzensizliğin getireceği ruhsal gerilim, sinirlilik ve huzursuzluktan korur. 

Tensel yolla sabık emrazın bulaşmasını önlemede en koygun tarz hiç kuşkusuz prezervatif sömürmek. Bu tevakki yöntemi muhik kullanıldığında eşlerin ten likitlarının birbiriyle münasebetını açık ölçüde önleyerek yüzdelik 85 - 95 tahminında müdafaa sağlamlıyor.

Cinsellikten kâm alabilen kadınlar, vücutlarının sesini dinlemeyi öğrenmiş kadınlardır. Ve tam kadınlarda bunu öğrenebilir. Hanımın ihtiyacı olan hiçbir şey ilişki sırasında haz aldığı durumları partnerine deyiş etme yetisidir. Erkekler partnerlerinin de en azca kendileri kadar ilişkiden kâm almalarını isterler. Bu nedenle hanımın isteklerine kulak verecek, rehberliğine uyacak nelerden haz aldığını yavaş yavaş belleyecek ve beğeni icra etmek midein çabalayacaktır. Önemli olan istimrar gösteren, yalnızca düze ve haz vermeyen ilişkiye aktiflık getirmenin huzurı nöbet kırmızıınabilecek zevki en üst noktalara çıkartabilmekdir. İlişki sırasında sahici anlamda doruk noktaya yetişebilmek ciğerin dü vücudun bir olması gerektiği malum bir ciddi.

Amerikada CDC'nin Dert Muayene Merkezi verilerine bakarak, HIV vb. enfeksiyonların prezervatif kullanılmadığında oral münasebet kanalıyla geçiş riski onbinde 4 dolaylarında seyrediyor.

Haz mahsus bölgeler her insanda değişikdır ve aptalfedilmeye çkızılışılmadan nereleri olduğu bilinmeyen. Kadınlar ise çoğunlukla erojen bölgelerinin nereleri bulunduğunu hissetmekle omuz omuza, bunu dile getirmekten utanıyorlar. Bu durum beraberlikten tuzakınan hazzı şanlı oranlarda azaltıyor. Kadının birlikteliği ile ilişkin yorumu "yararlı" olmaktan öte gidemiyor. Oysaki "dört dörtlük, aleladeöteü" bir alışveriş oturmak her kadının ve erkeğin hakkı.

Eşler birbirlerine elan çok rabıtalanır, birbirlerini henüz çok düşünürler ve geçim ortamında olurlar. Henüz önce yaşadıklarını hususşurlar, zihinlerindeki hoş, birleştirici andaçları tazelerler. 

Cinsellikte egoizmin ortadan kalkması, mecmu eş konularda da daha ayan ve paylaşımcı eşler yaratır. Eşlerin birbirlerine karşı olan bu yaklaşımları ve duydukları feyiz cinsî tembihlma açısından da kebir önem taşır.

Oral ilişkiyle hastalıkların bulaşma riski çok düşüt seyretse de, görüldüğü kabil bu racon ağız ağıza emin değil. Zımnında oral ilişik sırasında tensel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak amacıyla kesinlikle prezervatif içmek gerekiyor.

Seks yalnızca bedenleri değil, ruhları ve kalpleri de birleştirir. Özellikle hanımda seks isteği bir fiziki aktiviteden çok, ruhunu doyurmak amacı ile kendini gösterir. 

 Hanımlar çoğunlukla partnerlerine, takanak öncesinde ve esnasında haz aldıkları dokunuşları ve bölgeleri itiraf etmekten çekinirler.

Eğer küldöken takkadak birlikteliğe çekiştirmek istemiyorsa, erkeğin partnerine saat teşhismasında, bile banyo yapmayı öneri edip, partnerine masaj uygulamasında yarar var. Eğer sevişmek istemeyen erkekse, hanımın partnerini okşayıcı dokunuşlarla tembihp, sevgi göstermesi alışverişe yarayabilir. Cinsellik üzerine sohbet etmek denli, faydalı demeyi bilmekte önemli bir bilinç. Arzulanmadığı sürece "faydalı" saymak çiftlerin natürel hakkıdır.

Yalnızca erkekler mi? Kadınlar da çıktı bu tür yaklaşımlara hamam denetlemeyor ve tabulardan ırak dokunuşların keyfine varmaya çdüzenışıyor. Ancak uzmanlar eşeysel yaşamma renk katan bu tekniklerin, korunma şekilleri uygulanmadan gerçekleştirildiği takdirde kadikoy escort sağlam çok hastalığa okuntu çıkardığı uyarısını yaptılar..

Eşlerin cinsellik konusundaki bilgileri, eşler arasındaki ilişkilerin başarısı ve çeşitliliği açısından önemlidir. Burada vurgulamak istediğimiz eşlerin ne kadar çok cinsel deneyimi varsa veya ne denli çok seksüel politika biliyorsa o kadar sükselı oldukları değildir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar